Infolinia:
58 672 03 38
Pomoc drogowa:
601 69 96 96

CNP Plichta – serwis blacharsko lakierniczy

Nasza firma to ponad 30 lat doświadczenia.
Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat likwidacji szkody komunikacyjnej. Wiemy, że w tak trudnej sytuacji należy przede wszystkim postawić na profesjonalizm w związku z czym stawiamy tylko na sprzęt oraz lakiery najwyższej klasy.

Nasi doradcy pomogą Państwu w zgłoszeniu szkody w ośmiu oddziałach na terenie całego Trójmiasta, bez konieczności wizyty w Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Istnieje również możliwość korzystania z nowych pojazdów zastępczych.

Wieloletnia współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi pozwala nam na skrócenie czasu likwidacji szkody do minimum zachowując przy tym najwyższą jakość oraz dbałość o szczegóły. Wszystkie naprawy są wykonywane zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta z zastosowaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych dzięki czemu możemy zaoferować dwuletnią gwarancję na zrealizowane usługi.

CNP Plichta to serwis blacharsko lakierniczy działający na terenie Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia oraz Wejherowa. CNP Plichta to blacharnia lakiernia dla Ciebie!